Hakkımızda


Dayı Auto birmilyonnokta.com üyesi olarak Yeşilyurt üzerinde hizmet veriyor. İşletmemiz Malatya oto galeri sektörünün güvenilir ismi olarak hizmet veriyor. Araç sahiplerine vermiş olduğumuz hizmetten araç sahibi olmak isteyenler de faydalanabiliyor. Geniş kapsamlı hizmet sunan firmamız sektörün önemli isimleri arasında yerini alıyor. Doğru ve güvenilir hizmet için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Oto galeri firmamızda farklı modellerde araçlar bulunuyor. Bu araçlar ikinci el olarak satışa sunuluyor. Firma olarak ikinci el araç satın alıyor ve satıyoruz. Satmak istediğiniz veya satın almak istediğiniz araçlar için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Aracını satmak isteyenler maddi zarara uğramaktan çekiniyor. İkinci el araç almak isteyenler de maddi zarara uğramaktan çekiniyor. Oysa doğru firmayla yapılan alım satım işlemleri herhangi bir risk barındırmıyor. Firmamız alanında tecrübeli ekiple hizmet veriyor. Maddi ve manevi zarara uğramamak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Satmak istediğiniz aracı inceliyoruz. Araçla ilgili bir problem olup olmadığını tespit ediyoruz. Eğer herhangi bir problem yoksa araç için doğru fiyat aralığını belirliyor ve araç sahibiyle fiyatta anlaşma sağlıyoruz. Satışa sunacağımız araçların bakımını yaptırıyor, doğru fiyatlarla aracı satışa sunuyoruz. Bizler müşterilerimizin güvenini kaybetmemek adına çalışmalarımızda kalitemizden ödün vermiyoruz. Her zaman doğru ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek maddi ve manevi zarara uğrama riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Bizler güvenilir hizmetin adresi olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Battalgazi 2. El oto Alım Satım

Dayı auto ailesi olarak 2.El Araç Satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bilgi

Hizmet Bölgelerimiz

Bize Ulaşın

link = "https://api.whatsapp.com/send?phone=905369240308" window.location.href = link; window.location = link;

Yorumlar